Що таке закрита платформа Workplace, і для чого вона потрібна?

Workplace – це спеціальна версія закритої соціальної мережі для компаній. Учасники даної платформи отримують змогу комунікувати один з одним і виконувати спільні проєкти.

Платформа Workplace являє собою трохи змінену версію Facebook. У ній можна створювати групові чати, персоналізовану стрічку новин, спільно працювати з документами, а також здійснювати відеодзвінки.

Дуже важливий чинник, що дана соціальна мережа володіє підвищеним захистом від хакерів і не містить реклами.

Основне призначення Workplace у рамках проєкту «На крилах успіху» полягає в упорядкуванні і спрощенні комунікації серед усіх учасників програми.

Інструмент Workplace доступний для всіх категорій учаників проєкту: адміністрації шкіл, вчителів, так і для батьків. Кожна категорія зокрема має власну закриту групу, де має можливість спілкуватись між собою, переглядати та завантажувати навчальні матеріали тощо.

Для зручності, користувачі можуть створювати в рамках Workplace свої профілі.

На платформі також є профілі працівників освітнього центру «На крилах успіху» та методистів проєкту. Отже для учасників програми це ще однин інструмент зв'язку з сервісним центром та методичним відділом.

У стрічці новин кожної групи висвітлюються всі важливі новини, цікаві статті та повідомлення в межах проєкту та сфери освіти в цілому. Також анонси заходів, конкурсів від освітнього центу «На крилах успіху».

В проєкті використовуються сучасні цифрові інструменти, близькі і зрозумілі поколінню Z. Тому суть використання Workplace полягає у швидкому та якісному обміні інформацією, інтеграції віртуальної реальності в інтернет-простір, у тому числі в соціальні мережі.

В освітньому центрі існує спеціальний відділ, який займається моніторингом та вивченням того, наскільки зручно обмінюватись даними та взаємодіяти в умовах існуючої платформи.

Освітній проєкт «На крилах успіху» впроваджує принципово новий підхід та модель навчання, що дозволить забезпечити впровадження нової технології на всіх рівнях програми.

Саме тому, важливо використовувати на повну всі можливості сучасних інформаційних технологій в навчальному процесі , і в тому числі платформи Workplace! Тому хто з нами в проєкті, і ще не приєднався до платформи – скоріш телефонуйте 0800 301 999 та долучайтеся!
Діліться інформацією зі своїми друзями в Facebook! Дайте і їм можливість бути в курсі новин проєкту "На крилах успіху"!

Рекомендовані вам статті

Показати більше статей