Навчальний вебінар «Цифрові інструменти для Storytelling»
20 листопада 2019 року
16:00-17:00

На вебінар запрошуються вчителі, які працюють за програмою «На крилах успіху».

Вебінар проводить СвітЛана Василенко, методист-консультант проєкту «На крилах успіху»

Шановні колеги!

Безперечно, кожен з вас - творчий вчитель. Запрошую долучитись до вебінару, на якому обговоримо деякі аспекти методики сторітелінгу для початкової школи, щоб допомогти стати творчими вашим талановитим "крилатикам".

Ми розглянемо основні цілі використання та кращі досвіди цифрофого сторітелінгу. Спробуємо запланувати власну цифрову історію, яка має сюжет, інтригу, мораль. І, зрозуміло, правило і його дотримання завжди краще ніж ... !

Корисними будуть і кілька порад щодо вибору онлайнових інструментів для створення digital story.

Якщо ви вподобаєте цю широковикористовувану технологію до використання у класі, ваші учні набуватимуть важливої навички успішної людини 21 століття - навички комунікації і не тільки. Адже розповіді викликають зацікавлення, а також розвивають фантазію, логіку, мовну компетентність.

Сторітеллінг - відмінний спосіб урізноманітнити заняття, щоб знайти підхід і зацікавити будь-якого учня чи ученицю. Не потребує витрат і може бути використаний в будь-якому місці і в будь-який час.

Сторітеллінг може успішно використовуватися в проєктній діяльності та задля колаборації школярів.


Для участі у вебінарі необхідно пройти обов'язкову онлайн-реєстрацію. На вказану електронну адресу за 1 день до вебінару ми надішлемо посилання на сторінку вебінара.
Реєстрація на вебінар
закрита
Діліться інформацією зі своїми друзями в Facebook! Дайте і їм можливість бути в курсі новин проєкту "На крилах успіху"!

Рекомендовані вам статті

Показати більше статей