Юлія Мірошниченко
Директор ОЦ "На крилах успіху"
Вважаю за велику вдачу бути частиною такого грандіозного проєкту. Мені хочеться, аби кожен, хто долучається до нашої великої родини, залишився задоволеним своїм вибором.
Вдячна всім, хто нам довіряє, хто активно ділиться історіями, досвідом. Буду старатися зробити все можливе, щоб наш з вами шлях в проєкті був цікавим і незабутнім. Наш центр зовсім юний, але не дивлячись на це, ми не боїмось ніяких труднощів, адже в нас завжди є ваша підтримка.
Свій вільний час, як і всі, люблю проводити з рідними і друзями. Надихають прогулянки і подорожі. Наразі в моїй скарбничці 11 країн. І це, сподіваюсь, не межа.
ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «НА КРИЛАХ УСПІХУ» – підтримка 24/7
Анна Коломійчук
Менеджер сервісу
Я менеджер клієнтського сервісу в освітньому центрі «На крилах успіху».
Наразі питання реформ в освіті - є дуже актуальним, і я пишаюся тим, що являюся
частинкою даних змін. Освіта – основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального розвитку кожної людини. Хіба не прекрасно бути в команді, яка робить нашу країну саме такою?
Наталя Наточий
Менеджер сервісу
Рада спілкуванню з вами на нашій платформі, viber та за телефоном і допомагати у
вирішенні питань. Завдяки цьому ми можемо бачити напрямки розвитку та робити наш сервіс кращим для вас.
До зустрічі он-лайн=)
Юлія Рибалко
Системний адміністратор
Я працюю в технічній підтримці в освітньому центрі «На крилах успіху».
Маю педагогічну освіту, проте мене більше приваблює сфера ІТ, і саме в нашому проєкті ми використовуємо сучасні технології, які забезпечують якісну інформаційну та методичну підтримку всіх учасників. І якщо у вас виникають питання технічного характеру, буду рада допомогти у їх вирішенні та скоординувати дії.
Людмила Лесько
Менеджер із регіонального розвитку
Працюю у сфері освіти близько 5 років. Мене завжди приваблюють цікаві та прості речі, а проєкт «На крилах успіху» - саме такий. Завдяки йому навчання завжди цікаве та захоплююче, а користування ним легке та просте для всіх учасників проєкту. Чим більше «крилатиків» до нас приєднаться, тим більше стане наша
родина – в цьому і полягає моя основна роль в проєкті.

Наталя Гнатюк
Керівник відділу продажів та клієнтського сервісу
Допомагаю вчителям та батькам розібратися з усіма питаннями, які виникають в процесі вашого навчання. Мені подобається працювати тут, тому що у нас найкрутіша «крилата» команда і приємно отримувати схвальні відгуки від дітей, вчителів та батьків зі всієї України.

Олена Санкевич
Керівник служби маркетингу
Працюю у сфері освіти та маркетингу вже більше 10 років. Але саме наш проєкт дає надію на реалізацію справжніх реформ в освіті нашої країни! Мені дуже подобається спілкування з нашими «крилатими» вчителями та батьками у соціальних мережах «На крилах успіху», проводити різноманітні конкурси та проєкти для юних школяриків, а також корисні практичні заходи для вчителів, які працюють за проєктом.
Діліться інформацією зі своїми друзями в Facebook! Дайте і їм можливість бути в курсі новин проєкту "На крилах успіху"!

Рекомендовані вам статті

Показати більше статей