Роль батьків

Методологією проєкту «На крилах успіху» передбачено, що дитина повинна навчати батьків отриманним у школі знанням. Звичайно, це не станеться швидко, якщо батьки не будуть приділяти цьому певну увагу. Вони повинні щодня із великою зацікавленістю запитувати дитину про виконання того чи іншого завдання.

Тільки коли батьки стають повноцінними партнерами проєкту та заохочують дитину уважно слухати у школі вчителя, запам'ятовувати матеріал, щоб потім увечері навчити їх - відбувається справжнє ефективне засвоєння знань.

Що робити, коли школярик не може пояснити матеріал? Просіть дитину з'ясувати все у школі, запитати вчителя, можливо навіть однокласників, і ввечері спробувати розповісти вам те, що він зрозумів.

Саме в цьому полягає величезна допомога батьків – заохотити дитину бути уважним та зосередженим під час навчання.

А якщо батьки будуть вчити дитину, робити постійно уроки, пояснювати те, що вже розповідала вчитель - навіщо "напрягатися" на заняттях? Дитина знатиме - мама вдома все пояснить.

Зазначимо, автори проєкту ґрунтувалися на урахуванні психологічних особливостей дітей 6-7 років, що дозволяють зробити навчання ефективним. Саме в цьому полягають новації.

Для батьків у проєкті «На крилах успіху» передбачено:
Сторінка зв'язку вчителя з батьками
У кожному посібнику-журналі, за яким дитина навчається протягом тижня, відведено сторінку зв'язку з батьками. На цій сторінці в кінці навчального тижня вчитель може написати батькам рекомендації, побажання або подяку.

В свою чергу побажання та пропозиції можуть писати на цій сторінці й батьки. Вони також мають можливість оцінити якість наданих протягом тижня освітніх послуг. Таким чином, учитель має можливість вчасно відреагувати на негативну оцінку батьками якості наданих освітніх послуг, виявити причини незадоволення й швидко усунути їх.
Онлайн-презентації та консультації
ОЦ «На крилах успіху» протягом навчального року проводить презентаційні семінари для батьків, де розповідає про особливості навчання за проєктом, роль батьків у процесі навчання, дає практичні поради з ефективної взаємодії з дітьми.

Крім того, батьки можуть звертатися до методистів освітнього центру та отримувати консультації протягом року у зручному для них форматі.

Внутрішня закрита соціальна мережа
В рамках проєкту створена спеціальна закрита соціальна мережа (на базі Facebook), мета якої – надання додаткових освітніх матеріалів для вчителів та батьків, обмін досвідом та світлинами з занять. Це ще один зручний канал, за допомогою якого батьки знайомляться глибше з освітнім процесом своїх дітей, отримають потрібну інформацію для забезпечення результативності навчання та отримання ними нових знань та вмінь.
Діліться інформацією зі своїми друзями в Facebook! Дайте і їм можливість бути в курсі новин проєкту "На крилах успіху"!

Рекомендовані вам статті

Показати більше статей