Освітньо-розважальний проєкт «Корисні продукти»

«Крилатики» провели освітньо-розважальний проєкт «Корисні продукти»
Виховувати здорові та корисні звички у дітей – завдання сучасного світу та сучасної школи. Набагато цікавіше говорити з дітьми про це через практику та взаємодію.Так вважає Лариса Іванівна Кондратюк – вчитель-методист 1-го класу Миронівського академічного ліцею ім.Т. Г. Шевченка Миронівської міської ради Київської області, яка працює за проєктом «На крилах успіху».Готування їжі разом не тільки дає можливість навчити новому, а і провести весело час. Як відомо, позитивні емоції – запорука успішного закріплення навички. В рамках тижня «Здоровʹя – це скарб!» проходив
освітньо-розважальний проєкт «Корисні продукти». Проєкт підготували наймолодші
вихованці Миронівського ліцею разом зі своїм класним керівником та батьківським
колективом.
Так, «крилатики» 1-А класу вдома разом з мамами і татами підготували світлини, на яких вони представляли улюблені корисні продукти. А вже потім, у класі, школярі презентували власну фотороботу: хто склав вірш, хто підібрав цікаві факти, хто намалював улюблений продукт, а хто й приніс до класу корисні смаколики, якими щедро поділився з друзями-однокласниками.
Також, важливо, за словами Лариси Іванівни, що «крилатики» готували з рідних та доступних продуктів, використовуючи яблучка, моркву, смородину, гречку, гарбуз, виноград та купу інших продуктів. В той день у класі радісним емоціям не було меж! Підтримуємо та радіємо за наших діток разом з учителем і бажаємо й далі впроваджувати в життя цікаві проєкти за програмою «На крилах успіху».
Діліться інформацією зі своїми друзями в Facebook! Дайте і їм можливість бути в курсі новин проєкту "На крилах успіху"!

Рекомендовані вам статті

Показати більше статей