У грудні 2019 вчителі Миронівського району побували на відкритому уроці
Тільки постійне навчання упродовж життя може забезпечити сучасним фахівцям у будь-якій сфері успішну реалізацію та отримання задоволення від діяльності, якою займаєшся.

Вчителі розуміють це, як ніхто інший, бо навчають самі та навчаються і підвищують кваліфікацію всю свою професійну діяльність. Деякі навіть являються ініціаторами спеціальних заходів, мета яких – познайомити своїх колег з новими методиками, поділитися власним досвідом, продемонструвати, як сучасні інноваційні проєкти впливають на ефективний розвиток та навчання дітей.

Одним з таких небайдужих та енергійних педагогів є Лариса Іванівна Кондратюк – вчитель-методист 1-го класу Миронівського академічного ліцею ім.Т.Г.Шевченка Миронівської міської ради Київської області, який працює за проєктом «На крилах успіху». У грудні минулого року Лариса Іванівна проводила відкритий урок української мови для вчителів початкової школи, який проходив в рамках спеціалізованого семінару для вчителів району.

Учасники уроку дізналися про роботу проєкту «На крилах успіху», який задовольняє потреби освітян та батьків і відповідає новим стандартам «Нової української школи».

«Цей проєкт – сучасний підхід до навчання», - ділиться Лариса Іванівна. «Кожного тижня учні отримують новий посібник-журнал, який містить цікаві та ефективні завдання. Тематичний підхід сприяє цілісному сприйняттю навколишнього світу та соціалізації дітей. Велика увага звертається і на охорону здоров'я дітей», - розповідає вчитель колегам.

Зазначимо, що учасники заходу отримали нові знання та досвід, які у майбутньому зможуть втілити у своїх навчальних закладах.

Діліться інформацією зі своїми друзями в Facebook! Дайте і їм можливість бути в курсі новин проєкту "На крилах успіху"!

Рекомендовані вам статті

Показати більше статей