22 лютого відбувся тренінг для регіональних представництв

У суботу, 22 лютого 2020 р., освітній центр «На крилах успіху» провів презентацію-тренінг для представників 11 областей України. На захід приїхали вчителі 1-х та 2-х класів, завучі та директори шкіл, які працюють за проєктом «На крилах успіху».

Гості тренінгу мали можливість познайомитися з командою освітнього центру та один з одним, взяти участь у двох практичних тренінгах, які провели співавтори нової програми проєкту.

Окрім того, їм першим було презентовано програму 3-го класу, яку впроваджує авторський колектив під керівництвом Морзе Наталії Вікторівни - доктора педагогічних наук, професора, член-кореспондента НАПН України, автора власних методик навчання інформатики. За цією програмою розпочнеться навчання у 3-х класах проєкта у 2020-2021 навчальному році.

Саме 22 лютого стало початком нового співробітництва між освітнім центром та школами в різних регіонах.

«Ми впевнені, що відсьогодні стартує велика спільна праця, яка сприятиме розповсюдженню сучасного якісного освітнього продукту по всій Україні. Завдяки нашим об'єднаним зусиллям тисячі дітей отримають можливість навчатися з радістю і захопленням, зберігаючи здоров'я та любов до навчання протягом усієї початкової школи», - прокоментувала тренінг директорка ОЦ «На крилах успіху» Юлія Мірошниченко.
Діліться інформацією зі своїми друзями в Facebook! Дайте і їм можливість бути в курсі новин проєкту "На крилах успіху"!

Рекомендовані вам статті

Показати більше статей