14 вересня пройшли перші у цьому році тренінги для вчителів першачків.

Цієї суботи, 14 вересня 2019 року, на базі трьох консультаційно-тренінгових центрів (КТЦ) освітнього центру «На крилах успіху» у Київській, Дніпропетровській та Житомирській областях відбулися практичні семінари-тренінги для вчителів 1-х класів.

На заходах зібралися вчителі з різних куточків України. Вони мали змогу обмінятися досвідом, отримати поради від тренерів КТЦ щодо ефективного впровадження програми «На крилах успіху» у перших класах. Учителі попрактикувалися з журналами та іншими матеріалами програми, познайомилися один з одним, корисно провели час разом із колегами.

«Тренінг пройшов чудово, дякуємо за практику та корисну інформацію», - такі відгуки ми отримали від учасників заходу. Вчителі - натхненні та трішечки втомлені, але задоволені - роз'їхалися впроваджувати на заняттях отримані знання.

Також нагадуємо про наступну хвилю тренінгів, які відбудуться вже цього тижня у декількох областях. Розклад та попередня реєстрація ТУТ
Всі заходи пройшли успішно. Учасники залишились задоволені отриманою інформацією та обміном досвідом. Ділимося враженнями та світлинами із заходів.

Бровари
У Броварах тренінг відбувся в Броварській ЗОШ І - ІІІ ст.№3. Учасників семінару привітала директор КТЦ Л.А.Гладишевська. На занятті була присутня координатор освітнього проєкту О. О. Сухаревська, яка розповіла про розвиток професійної компетентності вчителя відповідно до реалізації завдань ОП "На крилах успіху".

Під час практичної роботи вчителі дізналися про організацію навчального процесу в 1 класі за цією програмою, як працювати за посібником-журналом та особливості викладання інтегрованих предметів. Семінар пройшов цікаво та плідно в теплій дружній атмосфері.

Житомир
У м. Житомирі захід пройшов в школі І-ІІІ ступенів №6 ім. В.Г.Короленка. Під час роботи було розглянуто основні питання: про особливості проєкту, про прийоми та методи роботи за посібником-журналом, про використання дидактичного матеріалу з боксу, оцінювання, урахування складності викладу матеріалу з різних предметів.

Дніпро
14 вересня в КТЦ СШ № 35 м. Дніпра пройшов тренінг для вчителів 1 класів. Працювали плідно і з задоволенням!

Діліться інформацією зі своїми друзями в Facebook! Дайте і їм можливість бути в курсі новин проєкту "На крилах успіху"!

Рекомендовані вам статті

Показати більше статей