12-14 березня наш проєкт візьме участь у виставці «Сучасні заклади освіти»

З 12 по 14 березня 2020 року пройде XI Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», в якій візьме участь і наш проєкт. Захід відбудеться у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13). Організатор - компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Завітавши на стенд проєкту «На крилах успіху», ви отримаєте актуальну інформацію щодо змін у програмі, поспілкуєтесь із представниками освітнього центру.

Також запрошуємо усіх бажаючих на семінар «Як зробити школу цікавою для дітей», який проведе керівник оновленої моделі проєкту Наталія Морзе.

Дата семінару: 12 березня 2020
Час семінару: 11:00 - 11:50
Зал проведення: зал № 3 (аудиторія 217-А)

Доповідач: Морзе Наталія Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, керівник авторського колективу оновленої моделі проєкту «На крилах успіху», автор власних методик навчання інформатики, впровадження дистанційних технологій навчання, використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі закладів загальної середньої освіти, закладів вищої освіти.

На семінарі ви дізнаєтесь про освітні тренди та їх використання у сучасній школі, трансформацію в освіті. Також Наталія Морзе буде розповідати: як навчити дітей задавати запитання та досліджувати, як організувати цікавий для дітей проєкт, як вчителю знайти баланс між формувальним та підсумковим оцінюванням, чому «перевернуте навчання» може допомогти учням із задоволенням виконувати завдання, як сторітелінг допоможе учням навчатися та чи може школа бути цікавою без використання гаджетів.

Діліться інформацією зі своїми друзями в Facebook! Дайте і їм можливість бути в курсі новин проєкту "На крилах успіху"!

Рекомендовані вам статті

Показати більше статей