Підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти
Освітній центр «На крилах успіху» проводить курси підвищення кваліфікації фахівців за спеціальністю: 011 Освітні, педагогічні науки галузі знань 01 Освіта/Педагогіка у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою.

Напрям: психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти певного віку, основи андрагогіки, формування у здобувачів освіти спільних вмінь для ключових компетентностей (ст 12 ЗУ «Про освіту»)

Найменування програми: Успішна школа. Формування компетентностей в початковій школі. Підвищення кваліфікації вчителів проєкту "На крилах успіху"

Строки виконання програми: 27.03-31.03.2020 р. (18 годин - очно (27.03.2020-29.03.2020), 6 годин для самостійного опрацювання, консультацій, для дистанційного навчання – 6 годин (квітень 2020 р))

Мета програми: надання освітніх послуг для забезпечення належного рівня сформованості ключових компетентностей фахівців для реалізації стратегічних завдань реформування освіти, відповідно до основних напрямків державної політики в галузі освіти, запитів суспільства, розвиток професійного потенціалу, сприяння безперервному підвищенню кваліфікації та мотивація до участі у сертифікації вчителів початкових класів на відповідність «Професійному стандарту вчителя початкових класів закладів загальної середньої освіти».

Обсяг програми: відповідно до її фактичної тривалості в кредитах ЄКТС з урахуванням самостійної (позааудиторної) роботи – 1 кредит (30 годин).

Форма підвищення кваліфікації: очно-дистанційна форма підвищення кваліфікації

Місце виконання програми: за місцезнаходженням суб'єкта підвищення кваліфікації заходу - Готельно-ресторанний комплекс "Верховина", с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 24. Київська область.

Вартість/ безоплатність надання освітньої послуги: безоплатний характер надання освітньої послуги для вчителів проєкту «На крилах успіху» та вчителів початкових класів закладів освіти різних типів та форм/

Початок навчання: щодня о 10:00.

Реєстрація
(останній день реєстрації 18 березня 2020 р. о 18:00, кількість учасників: 120 вчителів)
ПІБ
Ваша електронна адреса
Будь ласка, вкажіть власну електронну адресу, а не шкільну
Ваш номер телефону
Будь ласка, вкажіть номер мобільного телефону
Ваша посада
Оберіть із переліку
З якої Ви області?
Оберіть із переліку
Назва населеного пункту
Повна назва закладу
Чи потрібно Вам проживання в Готельно-ресторанному комплексі Верховина?
Натискаючи "Відправити", Ви погоджуєтесь на обробку та збереження персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності нашого ресурсу
Діліться інформацією зі своїми друзями в Facebook! Дайте і їм можливість бути в курсі новин проєкту "На крилах успіху"!

Рекомендовані вам статті

Показати більше статей