План виховної роботи

особливості програми в освітньому проєкті "На крилах успіху"

План виховної роботи

План виховної роботи підтверджує тісну інтеграцію не тільки між предметами, а й між навчальним і виховним процесами. Усі заходи з виховної роботи протягом тижня стосуються однієї й тієї ж соціокультурної теми. Крім того, до кожної теми сформульовано виховні цілі, які вчителю не має потреби фіксувати в поурочному плані, оскільки ця мета є єдиною і наскрізно проходить через всі заняття і через усі заходи виховної роботи.

Що стосується виховної роботи слід ще зазначити таку форму організації як Толока. Ми пропонуємо проведення Толоки на початку кожного навчального дня й наприкінці навчального дня, а також окремо підводити підсумки й планувати роботу на початку кожного робочого тижня та наприкінці робочого тижня. Толока дає можливість дітям поспілкуватися, спланувати свою роботу щодо начального дня або навчального тижня, презентувати результати своєї роботи протягом дня або протягом навчального тижня.

Варто зазначити, що пропоновані в плані виховної роботи заходи не є обов'язковими. Вони є орієнтовними. Тому план виховної роботи вчитель може переформатувати на власний розсуд з урахуванням побажання батьків, особливостей складу учнів свого класу.
Діліться інформацією зі своїми друзями в Facebook! Дайте і їм можливість бути в курсі новин проєкту "На крилах успіху"!

Рекомендовані вам статті

Показати більше статей