Навчання вчителів

Програма підготовки вчителів для роботи в освітньому проєкті "На крилах успіху"
Усі учасники освітнього проєкту «На крилах успіху» є частиною великої місії – трансформувати освіту в Україні і сформувати новий підхід до навчання дітей.

Власне вчителі, які працюють за нашим освітнім проєктом, грають неабияку роль в даній трансформації. Докладається максимум зусиль, аби донести важливість нашої місії абсолютно до кожного вчителя проєкту. І важливо, щоб самі педагоги були зацікавлені у цій докорінній зміні уже давно усталеної системи.

Саме тому освітній центр «На крилах успіху» ставить однією з основних задач створити ефективну та доступну систему навчання для вчителів проєкту.
Автори та методисти проєкту опановують та використовують багато методик, задля реалізації даної цілі. Починаючи з тренінгів на базі координаційно-тренінгових центрів (посилання на стр), закінчуючи індивідуальними консультаціями та сервісною підтримкою спеціалістів освітнього центру.
У рамках проєкту «На крилах успіху» вчителі здобувають:
Новий досвід в методиці навчання в початковій школі.
Комплексний супровід освітнього процесу.
Досвід у проведенні реформ в освіті.
Тренінги, семінари, майстер-класи та вебінари.
Щорічну сертифікацію.
Комплект дидактичних матеріалів для програми, включаючи літературу, мультимедійний супровід, методичні рекомендації.
Вчитель отримує удосконалену теоретичну та практичну підготовку до роботи за освітньою програмою «На крилах успіху».

Основна мета – сприяння повноцінному особистісному розвитку здобувачів освіти та створення належних умов для формування у них мотивації до навчання, самореалізації творчих здібностей, самовиховання і саморозвитку.

Учителі розуміють важливість налагодження системи якісного зворотнього зв'язку з освітнім центром. Тому педагоги постійно діляться новими думками та ідеями щодо навчання та розвитку в нашому проєкті.

Освітній центр «На крилах успіху» спонукає та підтримує у навчанні та розвитку вчителів проєкту!

Дидактико-методичні сесії
для вчителів

Підготовка вчителя є основою освітнього проєкту «На крилах успіху». Тому, крім щоквартальних вебінарів, перед початком кожного навчального року автори й розробники проєкту проводять п'ятиденні дидактико-методичні сесії.

Мета
дидактико-методичної сесії

Розвиток професійної компетентності вчителя щодо ефективної реалізації концептуальних засад реформування початкової освіти.
Завдання
дидактико-методичної сесії

формування знань щодо реалізації дидактичних засад реформування початкової загальної освіти (принципи, підходи, організаційні форми, методи, прийоми) та вміння застосовувати набуті знання на практиці;
формування знань щодо ефективної організації само- і взаємооцінювання учнями результатів і процесу навчання та вміння застосовувати набуті знання на практиці;
формування знань щодо методики викладання в певному класі початкової школи різних навчальних предметів в умовах інтегрованого навчання та вміння застосовувати набуті знання на практиці;
формування знань щодо структурування занять на засадах критичного мислення та вміння застосовувати набуті знання на практиці;
формування знань щодо ефективної організації освітнього середовища та вміння застосовувати набуті знання на практиці;
формування знань щодо ефективної організації фізкультхвилинок, дозвілля учнів на перерві, виховної роботи, роботи з батьками та вміння застосовувати набуті знання на практиці.

Щоквартальні вебінари

Мета
вебінарів-практикумів

Підтримка професійного зростання та підвищеня компетентності вчителя щодо ефективної реалізації освітнього проєкту "На крилах успіху"
Завдання
вебінарів-практикумів

презентація дидактико-методичного матеріалу на наступний період з авторским коментарем
обмін досвідом між учителями
отримання зворотнього зв'язку щодо освітнього процесу від вчителів та батьків
презентація вчителями кейсів та кращих практик роботи з дидактико-методичним матеріалом
Рекомендовані вам статті
Показати більше статей