Методичне забезпечення вчителів

Дидактико-методичне забезпечення для вчителя

Проблеми в педагогічній сфері

Ефективність роботи вчителя в умовах реформування системи освіти має ґрунтуватися не тільки на його ентузіазмі, як це зазвичай відбувалося, а забезпечуватися якісним навчальним і методичним супроводом упровадження новацій.

Особливо актуальним це стає в умовах постійного зниження престижності професії вчителя. Низька заробітна плата педагога змушує його працювати на півтори ставки, що заважає якісно виконувати професійні обов'язки. Ще однією серйозною проблемою, яка вимагає детального методичного супроводу усіх новацій є те, що вже кілька років поспіль до педагогічних вишів вступають абітурієнти з найменшою кількістю балів ЗНО.

Зважаючи на це, в освітньому проєкті «На крилах успіху» велика увага приділена розробці методичного забезпечення, яке ґрунтується на результатах дисертаційних досліджень авторів проєкту та їхньому багаторічному педагогічному досвіді.

Дидактико-методичне
забезпечення для вчителів

Наш проєкт твориться з великою любов'ю до дитини та з глибокою повагою до вчителя. Тому в проєкті «На крилах успіху» не тільки діти забезпечені комплексом необхідних матеріалів, а й вчителі. Працюючи в проєкті, учителю не треба, як раніше, шукати додаткові завдання, створювати презентації, готувати роздаткові матеріали, щоб урізноманітнити навчальну діяльність учнів, щоб реалізовувати індивідуальний та диференційований підходи. У проєкті він забезпечений усіма необхідними для ефективної роботи матеріалами, які може обирати і компонувати з огляду на дидактичну доцільність.

Крім того вчитель має можливість не тільки вільно користуватися всіма матеріалами, викладеними на платформі освітнього проєкту «На крилах успіху», але й вносити зміни з урахуванням результатів власного досвіду роботи, доповнювати прийомами й методами роботи, які потребують діти саме його класу.
Діліться інформацією зі своїми друзями в Facebook! Дайте і їм можливість бути в курсі новин проєкту "На крилах успіху"!

Рекомендовані вам статті

Показати більше статей