Авторський колектив
Команда авторів, яка розробляє оновлену програму проєкту "На крилах успіху", що буде впроваджено 2020-2021 навчального року
Наталія Вікторівна Морзе
Керівник авторського колективу проєкту "На крилах успіху"
Вона є автором власних методик навчання інформатики, впровадження дистанційних технологій навчання, використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі середніх навчальних закладів та вищої школи. Крім того, є науковим керівником, автором адаптації і головним тренером освітньої програми навчання вчителів та майбутніх вчителів щодо ефективного використання ІКТ у навчальному процесі «Intel Навчання для майбутнього» та програми Microsoft «Партнерство в навчанні».
На даний момент керує кількома міжнародними проєктами, одним із яких є проєкт Erasmus + (MoPed) – «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання». У своїй скриньці досвіду вона має більш, аніж 370 наукових праць, з них понад 100 підручників та посібників.
Ірина Павлівна Воротникова
Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
За освітою вчитель математики, інформатики та обчислювальної техніки
Є тренером-фасилітатором програми Британської ради в Україні та Міністерства освіти і науки України "Ключові навички ХХІ століття", яке сприятиме забезпеченню якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа".
Педагогічний досвід: 21 рік, вчитель математики, інформатики, методист вищої категорії, завідуючий Центру дистанційного навчання, завідуючий кафедри інформаційних технологій, доцент кафедри, куратор вчителів математики м. Києва на курсах підвищення кваліфікації, науковий керівник регіональних експериментів із впровадження ІКТ в освіті.
СвітЛана Василівна Василенко
Викладач-методист Київського університету імені Бориса Грінченка, заступник завідувача Науково-дослідної лабораторії інформатизації освіти. Відмінник освіти України.
Співпрацювала із командою університету Грінченка, яка запроваджувала експеримент для НУШ за програмою "Початкова школа - освіта для життя". Підготувала до видання посібник "Я досліджую світ" для учнів 1 класу НУШ (гриф МОН України).
Переможець та Лауреат Всеукраїнський конкурсів підручників з природознавства для 1-2 класів, основ здоров'я для 5-9 класів, з хімії для 7-9 класів.
Має більше 200 публікацій, серед яких підручники для ЗСО, посібники для учнів, вчителів та студентів педагогічних ЗВО. Працювала вчителем, методистом, керівником підрозділу, заступником директора Інституту післядипломної педагогічної освіти.
Марія Анатоліївна Бойко
Кандидат педагогічних наук. Працює в Київському університеті імені Бориса Грінченка.
Співпрацювала із командою університету Грінченка, яка запроваджувала експеримент для НУШ за програмою "Початкова школа - освіта для життя".
Автор наукових праць з початкової освіти, посібника з робототехніки, програм для підготовки вчителів початкових класів. Викладання в університеті поєднує з роботою в середній школі. Має стаж більше 9 років.
Учасник міжнародних проектів по модернізації освіти. Стажування в Німеччині, Іспанії, Польщі, Кіпрі.
Леся Анатоліївна Порядченко
Кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри початкової освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.
Викладає дисципліни: «Рідномовна освіта: Українська мова з методикою навчання», «Українська мова та література з методикою навчання», «Основи сценічного та екранного мистецтва з методикою навчання».
Є автором публікацій у наукових фахових та наукометричних виданнях, співавтором колективних монографій.
Член Асоціації психолінгвістів України. Член Асоціації діячів естрадного мистецтва України.
Коло наукових інтересів – розвиток зв'язного мовлення дітей.
Науково-педагогічний стаж - 19 років.
Олександра Вікторівна Шкуренко
Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.
Освіта: молодший спеціаліст - учитель музики, диригент, керівник ансамблю бандуристів; спеціаліст - учитель молодших класів і музики; магістр - викладач педагогіки і методики початкової освіти. Працює викладачем з 2014 року.

Марія Миколаївна Прокопчук
Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мовної підготовки Інституту державного управління у сфері цивільного захисту. Є автором підручника «Англійська мова» 1 клас УОВЦ «Оріон»-2008, навчальних посібників «Write with Buddy 1» з навчання техніки письма, НУШ, «Read with Buddy 1» з навчання техніки читання, НУШ.
Має педагогічний досвід: вчитель англійської мови гімназії східних мов №1, молодший науковий співробітник Інституту педагогіки АПН України, старший викладач кафедри англійської філології і перекладу факультету перекладачів КНЛУ, доцент кафедри мовної підготовки Інституту державного управління у сфері цивільного захисту.
Педагогічний стаж – 22 роки.
Даріко Абесаломівна Черних
Має повну вищу освіту за спеціальністю "Початкове навчання", кваліфікація вчитель початкових класів, а також повну вищу освіту за спеціальністю "Психологія", кваліфікація магістр психології, викладач психології.
Працює вчителем початкових класів (більше 11 років). У 2019 р пройшла успішно сертифікацію вчителів. Сьогодні працює вчителем початкових класів у Великодолинському НВК-гімназії.
Ольга Миколаївна Мірошникова
Учитель-методист початкових класів вищої кваліфікаційної категорії. Керує пілотним класом НУШ. Тренер «Нової української школи». Педагогічний стаж – 19 років.
Повна вища педагогічна освіта за спеціальністю «Початкове навчання». Магістр за спеціальністю «Управління навчальним закладом».
Активний учасник розробки планів і складання навчально-методичних матеріалів для НУШ. Досвід роботи систематично висвітлюється на освітянських заходах міського та всеукраїнського рівнів. У 2019 році успішно пройшла сертифікацію педагогічних працівників на відповідність професійному стандарту "Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти".
Олена Андріївна Таровська
Учитель вищої категорії, старший учитель приватної школи Britannica School. Викладач філософії для дітей. Керівник шкільного дебатного клубу.
Має дві вищі освіти: закінчила КНУ ім. Тараса Шевченка (філолог і викладач філософських дисциплін). Більше 20 років педагогічного стажу (працювала з молодшими школярами, учнями 5х, 6х і 8х класів, аспірантами).
13 років працювала науковим співробітником відділу філософії ННДІУ. Брала участь у розробці програм з українознавства для ННДІУ, навчальних матеріалів для дистанційного навчання, тестових завдань для онлайнтестування під час Міжнародних конкурсів з українознавства для учнів старших класів. Має статті у науковому журналі Інституту українознавства.
Брала участь у підготовці молодіжного фестивалю Free Humans Fest, має досвід волонтерської і соціальної роботи.
Ольга Василівна Барна
Учитель інформатики, кандидат педагогічних наук, доцент Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
Учитель/викладач-методист вищої категорії. Заслужений працівник освіти України. Доцент.
Автор близько 30 підручників та навчальних посібників з інформатики з грифом МОН для початкової, основної та старшої школи, понад 80 науково-методичних праць з теорії та методики навчання. Співавтор підручника «Я досліджую світ» (2 клас), Гриф МОН
Вчитель інформатики у 2 класі НУШ. Автор та тренер авторських курсів з використання інтегрованого підходу до навчання у НУШ, використання цифрових інструментів, здійснення формувального оцінювання учнів, STEM-навчання.
Педагогічний стаж більше 29 років.
Тітова Алла Анатоліївна
Вчитель вищої категорії, вчитель-методист. Працюю в спеціалізованій школі №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій.
Стаж роботи - 26 років, учасник експерименту "1 учень + 1 комп'ютер", співпраця з представниками компанії "ЛЄГО" (Данія), маю сертифікат Intel "Навчання для майбутнього", участь в засіданні круглого столу "Можливості реалізації STEM-освіти в початковій школі" (Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти"), маю свій сайт.
Діліться інформацією зі своїми друзями в Facebook! Дайте і їм можливість бути в курсі новин проєкту "На крилах успіху"!

Рекомендовані вам статті

Показати більше статей