21 вересня відбулася друга хвиля тренінгів для вчителів

21 вересня 2019 р. у Запорізькій, Хмельницькій областях та на Полтавщині пройшли семінари-тренінги для вчителів 1-х класів, які в цьому році вперше долучилися до проєкту "На крилах успіху". Тренінги пройшли дуже продуктивно, вчителі отримали необхідну інформацію для роботи, обмінялися досвідом та першими враженнями від проєкту.

Запоріжжя
Вчителів міста Запоріжжя та Запорізької області приймала гімназіїя № 2 ім. Лесі Українки Запорізької міської ради. Тренінг проводили тренери - модератори Губа Оксана Миколаївна та Сіденко Олена Валеріївна. "Педагоги обговорили методологічні, дидактико-методичні засади організації навчання першокласників в межах освітньої програми «На крилах успіху». Практично ознайомились з особливостями викладання предметів вивчення у першому класі, з організацією освітнього середовища, виховної роботи та роботою з батьками", - поділилася інформацією заступник директора з НВР гімназії № 2 Оксана Губа.

Хмельницький
У м. Хмельницькому тренінг відбувся у Ліцеї № 17. Проводила вчитель Плеханова-Кандаурова Т.В.
Полтава
Полтавська школа №43 Полтавської міської ради зустріла вчителів Полтавщини. Модератор, Сухаренко Світлана Петрівна, розповідала про особливості програми "На крилах успіху", роботу з інтеграцією у предметах, відповіла на запитання учасників тренінгу.

Діліться інформацією зі своїми друзями в Facebook! Дайте і їм можливість бути в курсі новин проєкту "На крилах успіху"!

Рекомендовані вам статті

Показати більше статей