Тренінг із формувального оцінювання
6 грудня в Харкові пройде практичний майстер-клас – тренінг на тему «Формувальне оцінювання на основі цифрових технологій у проєкті «На крилах успіху»».

Мета заходу - навчити вчителів, які працюють за освітнім проєктом «На крилах успіху», використовувати у своїй практиці сучасні цифрові технології для формувального оцінювання.

Тренінг проведуть Наталія Морзе,
керівник авторського колективу проєкту, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, автор власних методик навчання інформатики, впровадження дистанційних технологій навчання, використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі середніх навчальних закладів та вищої школи та Бойко Марія Анатоліївна, викладач кафедри комп'ютерних наук і математики в Київському університеті імені Бориса Грінченка, вчитель інформатики в Новопечерській школі.


Під час заходу будуть розкриті наступні теми:

1. Поняття, переваги й недоліки формувального оцінювання (ФО).

2. Шляхи використання формувального оцінювання для організації різних видів діяльності учнів.

3. Інструменти ФО та їх цифрові аналоги: вивчення потреб учнів, розвиток взаємодії та самостійності, спостереження на процесом навчання, перевірка розуміння та метопізнання, докази розуміння та групового застосування знань, створення цифрових продуктів навчальної діяльності.

4. Метод портфоліо для оцінювання власних досягнень учнів.

5. Пірінгове оцінювання та цифрові інструменти для його впровадження.

6. Використання мобільних додатків для ФО.

На заході будуть використані наступні методи: аналіз відео з використанням формувального оцінювання, рефлексія, карти-знання, використання QR-коду та мобільних пристроїв, робота зі спільними документами, технологія перевернутого класу.
Захід відбудеться: 6 грудня 2019 року, початок о 14:30

Місце проведення: Комунальний заклад "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 61 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу І. О. Танкопія"

Адреса: м. Харків, вул. Танкопія, 19/4
Реєстрація на захід
закрита
Діліться інформацією зі своїми друзями в Facebook! Дайте і їм можливість бути в курсі новин проєкту "На крилах успіху"!

Рекомендовані вам статті

Показати більше статей