Закрита соціальна мережа

Соціальна мережа для учасників освітнього проекту
"На крилах успіху"

Доступ до матеріалів за 30 секунд

В освітньому проекті «На крилах успіху» є закрита соціальна мережа, де розробники проекту викладають матеріали: методичний коментар до проведення занять, позакласних заходів, фізкультхвилинок, дозвілля на перервах, мультимедійний супровід занять, віртуальні атласи, аудіоматеріали для занять з іноземної мови та інший дидактико-методичний супровід.

Доступ до соціальної межері можливий не лише з комп'ютера, а й з мобільного та планшета. Таким чином учасники проекту можуть переглядати матеріал та готуватися до уроків будь-де та в будь-який час. Доступ до матеріалу за 30 секунд - головний принцип розповсюдження матеріалів у проекті.

Повноцінна соціальна мережа

Крім обміну фалами та завантаження дидактико-методичного матеріалу на платформі розгорнута справжня соціальна мережа.

Учителі мають можливість спілкуватись із авторами проекту, ставити запитання й отримувати відповіді на них, обмінюватись інформацією з іншими учителями, ділитися своїми успіхами, досягненнями.

Педагоги викладають світлини, відео, розробки занять і позакласних заходів та діляться ними з учасниками соціальної мережі. Усі учасники мають змогу коментувати пости своїх колег, ставити лайки та ділитися з іншими учасниками всередині мережі.

Проведення онлайн- заходів

У соціальній мережі освітнього проекту "На крилах успіху" проводяться онлайн-заходи, а саме: відеодзвінки між учасниками для обговорення чи проведення вебінару, відеотрансляція занять та майстер-класів.

Олександр Шаповалов
Голова громадської організації "Грані Інтелекту"
розробник освітнього простору
проекту "На крилах успіху"

Проведення он-лайн заходів

Показати більше статей